Warunki dostawy

Poczta Polska

Zwykłe dostawy realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej w trybie ekonomicznym. Czas dostawy paczki to 3-5 dni roboczych. Nie istnieje możliwość śledzenia paczki.

Kurier

Ekspresowe dostawy na obszarze Polski realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej (DHL/DPD/K-EX/UPS). Przesyłka od daty wysłania powinna być dostarczona do Ciebie w ciągu jednego dnia roboczego.

Aby ułatwić śledzenie przesyłki, automatycznie po przekazaniu kurierowi Twojej paczki wysyłamy do Ciebie wiadomość email z numerem listu przewozowego (LP). Podając nr listu przewozowego na stronie przewoźnika można sprawdzić aktualny status przesyłki.

Porada: Jeśli znasz już osobiście swojego lokalnego kuriera skontaktuj się z nim i umów na konkretną godzinę dostawy.

Odbiór osobisty

Towar można również odebrać osobiście w naszej siedzibie w Zabrzu, w godzinach od 8:00 – 15:45 (poniedziałek - piątek). Nasz dokładny adres znajdziesz w dziale kontakt.

Na miejscu możesz zapłacić tylko gotówką. Nie ma możliwości zapłaty kartą płatniczą.

Darmowa wysyłka - PROMOCJA

Dla zamówień opłaconych z góry oferujemy darmową wysyłkę w granicach Polski, jeśli wartość zamówienia wynosi minimum 75 zł. Wysyłkę realizujemy kurierem DHL/DPD/K-EX/UPS.

Dla zamówień za pobraniem oferujemy darmową wysyłkę w granicach Polski, jeśli wartość zamówienia wynosi minimum 95 zł. Wysyłkę realizujemy kurierem DHL/DPD/K-EX/UPS.

UWAGA: koszty transportu zostaną zwrócone przelewem na konto bankowe do 28 dni od daty zakupu.

Cennik usług transportowych

Poczta Polska Kurier

paczka krajowa, zamówienie opłacone z góry

11,00 zł 16,00 zł

paczka krajowa, pobranie

14,00 zł 20,00 zł

Dostawy poza Polskę

Koszt przesyłki zagranicznej ustalane są indywidualnie i zależą od wagi zamówienia oraz kraju docelowego. W przypadku dostawy do miejsca docelowego leżącego poza granicami Unii Europejskiej, należna cena zakupionych towarów może ulec odpowiedniemu zwiększeniu o wartość należnych opłat celnych.